Podaj numer VIN pojazdu
- dobierzemy części do Twojego auta!
Oferta

Dołącz do grona zarejestrowanych klientów naszego sklepu już teraz, aby cieszyć się pełną funkcjonalnością sklepu - będziesz mógł przechowywać produkty w swoim koszyku tak długo, jak tylko potrzebujesz nawet po wylogowaniu, otrzymasz dostęp do listy wszystkich Twoich zamówień, a także będziesz mógł skorzystać z ofert specjalnych przygotowanych wyłącznie dla zarejestrowanych Klientów.


Informacje o użytkowniku


 
 

Podany adres e-mail umożliwi sprawną komunikację z obsługą sklepu, a także posłuży do odbioru wiadomości informujących o postępie realizacji zamówienia.

 
 

Ustal hasło, które umożliwi Ci zalogowanie się na konto. Pamiętaj, że wielkość liter ma znaczenie. Nie używaj znaków diakrytycznych!

 


Wypełnienie poniższego formularza jest opcjonalne, lecz niezbędne do realizacji zamówienia w naszym sklepie. Żadna z wprowadzonych informacji nie jest, i nigdy nie będzie udostępniona osobom trzecim.


   
   
       
       
   

       

VIN pojazdu


Wprowadź numer VIN pojazdu, który domyślnie będzie użyty podczas zamawiania części. Numer ten każdorazowo będziesz mógł zmienić podczas składania nowego zamówienia - na inny.


  Pierwszy pojazd
  Drugi pojazd

Dane do faktury


Jeśli chcesz otrzymywać faktury VAT, podaj dane firmy, na którą faktury będą wystawiane.


       
       
   
       
       
   Informujemy, że administratorem podanych danych osobowych jest VOLVOFAN , z siedzibą przy ul. Hetmańska 36 15-727 Białystok - Polska. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu realizacji zamówienia oraz w celu przesyłania ofert marketingowych i/lub newslettera sklepu internetowego VOLVOFAN (odpowiednio do zaznaczonych opcji). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji zamówienia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.